SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Halılarım kaç günde teslim edilir ?
  Halılarınız teslim aldığımız tarihten itibaren, yoğunluk oranına bağlı olarak en fazla 3 ile 5 gün arasında teslim edilmektedir. Eğer sizin özellik ile istediğiniz bir teslimat tarihi varsa, sizin talep ettiğiniz tarihte teslimatı yapılmaktadır.
 • Halıları havuzlarda bekletiyor musunuz?
  Kesinlikle hayır. Sizin ve diğer müşterilerimizin halılarının kirlerinin ve mikroplarının birbirine karışmasını önlemek için havuz sistemine şiddetle karşı çıkıyoruz.
 • Halılar nasıl yıkanıyor?
  Her halının ipliğine, dokumasına ve cinsine göre uygun şampuanlar kullanarak, tecrübeli ekibimiz ile halılara kesinlikle zarar vermeden yıkıyoruz.
 • Halıma çay, kahve vb. döküldü, ne yapabilirim? Lekesi kalır mı?
  Halılarınızda yapılacak doğru müdahaleler, halınızda leke kalma ihtimalini neredeyse yok eder. Bu gibi durumlarda sizden istediğimiz bizimle irtibat kurarak destek almanızdır. Kesinlikle çay, kahve mürekkep, yemek vb. gibi halınıza dökülen şeyler bez ile silinmemelidir. Sildiğiniz takdirde leke dibe çöker kuru ve gerçekten çıkması zor bir hal alacaktır.
 • Halılarım evimi tozlandırıyor, her yer tüy oluyor ne yapabilirim?
  Bu durumu genellikle yeni alınan halılarda veya yün dokumalı halılarda yaşanan bir problemdir. Özellikle toza,polene, tüye karşı alerjiniz var ise bu problem sizin çok canınızı sıkar. Elektrik süpürgesi ile defalarca süpürmenize rağmen halıların tozları, havları bir türlü gitmez. Bizim ile irtibata geçmeniz halinde size kesin çözüm hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.
 • Halıları nasıl kurutuyorsunuz?
  Fabrikamızda bulunan özel kurutma odalarında 40 derece sıcaklıkta ve nem alma makineleri eşliğinde kurutmaktayız. Bu işlem ile halılarınız %100 kurumuş bir şekilde çıkmaktadır.
 • Halılar ne tür şampuanlarla yıkanıyor?
  Bizim fabrikamızda halılar, tamamen organik şampuanlar ile yıkanmaktadır. Organik şampuan kullanmamızın sebebi, sizin sağlığınızı düşündüğümüzden dolayıdır.