GARANTİ ŞARTLARI

HALI YIKAMA İSTANBUL212 olarak, siz değerli müşterilerimizin gönlünü ferah tutması amacıyla sunmuş olduğumuz garantili halı yıkama hizmeti, kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlayacaktır.

*Bizim tarafınızdan teslim alınan halılarınızın yıkama kalitesi sizi memnun etmediği takdirde, teslimat tarihinden 2 gün içerisinde itiraz ettiğiniz takdirde tekrardan halınızı ücretsiz olarak iade yıkama için tarafımıza teslim edebilirsiniz.

*Bizim tarafımızdan teslim alınan halılarınız kesinlikle bizim sorumluluğumuzdadır. Bize emanet ettiğiniz halınızın kaybolması halinde halınızın aynısı veya aynı değerde halı size tekrardan tedarik edilecektir. Eğer kaybolan halınız halı mağazalarının hiç birinde bulunamaz ise tarafımızca halınıza saygılı bir değer biçilerek o değerde bir halı tarafınıza teslim edilecektir veya ücreti talep ederseniz bizim belirlediğimiz ücretin %80’i tarafınıza verilir.

*Bizim tarafımıza emanet ettiğiniz halınızın başına, bizim tarafımızdan yıkama esnasında bir hasar gelmesi durumu ile karşılaşırsak ve siz bu duruma itirazda bulunursanız, halınız kullanılmaz halde olmadığı göz önünde bulundurularak, sizinle berber halınızın aynısını almaya gideriz, eğer aynısı artık üretilmiyor ise aynı değerde bir halı sizin tarafınızdan seçilir ve ücretinin %50’si bizim tarafımızdan karşılanır. Halı yıkama İstanbul212 olarak, halınızı bize teslim ettiğiniz andan itibaren, yukarıda bahsi geçen garanti şartlarını tarafınızca kabul ettiğinizi halı yıkama İstanbul212 olarak kabul etmekteyiz.